<! VQR : Vlaamse Quizrangschikking
Ploegnaam Aug Sep Okt Nov Dec Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul
Bosuilen / Dorstige Laven5049505152515658----
Moordgat/Wraak van Archimedes6980717383899084----
Beste Beffers van Mol216190189189255254257257----
Septische Putten398396398398402425365410----
Lukraak559555552486477473477543----
Elite zonder Contract349350350341345344354-----
 
<! Hoe werkt de ranking ?
Vanaf 01/08/2015 wordt de ranking anders berekend. Naast een vast gedeelte (categorie van de quiz) zal er ook een variabel deel (aantal sterktepunten die achter u geŽindigd zijn in de quizuitslag) verrekend worden.

Ik verwijs u dan ook graag verder naar de BQB en de eerste pagina's van deze thread.