<! VQR : Vlaamse Quizrangschikking
Ploegnaam Aug Sep Okt Nov Dec Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul
Bosuilen / Dorstige Laven50535354616159-----
Moordgat/Wraak van Archimedes78667174696664-----
Beste Beffers van Mol319324326322220298290-----
Septische Putten246249273299306317324-----
Elite zonder Contract385-----383-----
Lukraak393399394437643658651-----
 
<! Hoe werkt de ranking ?
Vanaf 01/08/2015 wordt de ranking anders berekend. Naast een vast gedeelte (categorie van de quiz) zal er ook een variabel deel (aantal sterktepunten die achter u geŽindigd zijn in de quizuitslag) verrekend worden.

Ik verwijs u dan ook graag verder naar de BQB en de eerste pagina's van deze thread.