<! VQR : Vlaamse Quizrangschikking
Ploegnaam Aug Sep Okt Nov Dec Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul
Bosuilen / Dorstige Laven33373739404039-----
Moordgat/Wraak van Archimedes53555858626667-----
Beste Beffers van Mol166188187190186162175-----
Septische Putten218219215211212216223-----
Elite zonder Contract213232255253269274274-----
Lukraak368369371378392384392-----
 
<! Hoe werkt de ranking ?
Vanaf 01/08/2015 wordt de ranking anders berekend. Naast een vast gedeelte (categorie van de quiz) zal er ook een variabel deel (aantal sterktepunten die achter u geŽindigd zijn in de quizuitslag) verrekend worden.

Ik verwijs u dan ook graag verder naar de BQB en de eerste pagina's van deze thread.