<! VQR : Vlaamse Quizrangschikking
Ploegnaam Aug Sep Okt Nov Dec Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul
Bosuilen / Dorstige Laven5053535461615953545253-
Moordgat/Wraak van Archimedes7866717469666463666568-
Beste Beffers van Mol319324326322220298-290296298308314-
Septische Putten246249273299306317324306324335338-
Elite zonder Contract385-----383339333334343-
Lukraak393399394437643658651534550552555-
 
<! Hoe werkt de ranking ?
Vanaf 01/08/2015 wordt de ranking anders berekend. Naast een vast gedeelte (categorie van de quiz) zal er ook een variabel deel (aantal sterktepunten die achter u geŽindigd zijn in de quizuitslag) verrekend worden.

Ik verwijs u dan ook graag verder naar de BQB en de eerste pagina's van deze thread.