<! VQR : Vlaamse Quizrangschikking
Ploegnaam Aug Sep Okt Nov Dec Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul
Septische Putten7374555355656869696465-
Moordgat/Wraak van Archimedes7172727374757475717068-
Bosuilen / Dorstige Laven7269687071727274767874-
Kabbelend Beekje305304313315325319326319349350351-
Lukraak527525525429429426431387418413416-
Amateurs656651662617621612600624626681692-
 
<! Hoe werkt de ranking ?
Vanaf 01/08/2015 wordt de ranking anders berekend. Naast een vast gedeelte (categorie van de quiz) zal er ook een variabel deel (aantal sterktepunten die achter u geƫindigd zijn in de quizuitslag) verrekend worden.

Ik verwijs u dan ook graag verder naar de BQB en de eerste pagina's van deze thread.