<! VQR : Vlaamse Quizrangschikking
Ploegnaam Aug Sep Okt Nov Dec Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul
Bosuilen / Dorstige Laven3736343535353635363733-
Moordgat/Wraak van Archimedes5356555357565856565455-
Beste Beffers van Mol116117120121134143150142148181177-
Septische Putten187189186193190191214216209217220-
Elite zonder Contract203178167187180211212257240242230-
Lukraak241240241298288290296300315309307-
 
<! Hoe werkt de ranking ?
Vanaf 01/08/2015 wordt de ranking anders berekend. Naast een vast gedeelte (categorie van de quiz) zal er ook een variabel deel (aantal sterktepunten die achter u geŽindigd zijn in de quizuitslag) verrekend worden.

Ik verwijs u dan ook graag verder naar de BQB en de eerste pagina's van deze thread.